Zmiany w tymczasowej organizacji ruchu - ul.Chartowo

Zostanie zlikwidowane zwężenia wewnętrznych pasów ruch przy wjeździe do tunelu Franowo (od ul. Chartowo) . Ograniczenia te miały związek z prowadzonym w tym miejscu remontem muru oporowego przy wjeździe do tunelu, który jest prowadzony w ramach przebudowy trasy tramwajowej na odcinku od os. Lecha do ronda Żegrze. Do dyspozycji kierowców są już dwa pasy ruchu  w obu kierunkach w tym obszarze.

Kolejne,  zmiany w organizacji ruchu w tej okolicy zaczną obowiązywać od wtorku, 22 stycznia. Tego dnia, o ok. 100 metrów w kierunku ul. Piaśnickiej, wydłuży się  wyłączony z ruchu  zewnętrzny pas jezdni na ul. Chartowo. Kierowcy na tym odcinku będą mogli poruszać się pasem wewnętrznym. Wprowadzana zmiana jest istotna również dla pasażerów komunikacji miejskiej, ponieważ o ok. 100 metrów przesunięty zostanie tymczasowy przystanek autobusowy „os. Czecha”.

Planuje się, że wprowadzona organizacja ruchu będzie obowiązywać do końca marca..

Przepraszamy za niedogodności związane z prowadzeniem inwestycji oraz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

Poglądowy schemat organizacji ruchu dostępny jest TUTAJ

Data publikacji: 18-01-2019
Aktualizacja: Łukasz Dolata
Data aktualizacji: 18-01-2019